KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12555119
nr 1255 5119
Osvald Eslon
(1895-1961)
Akvarell, Osvald Eslon (1895-1961), Motiv från Venedig, Signerad. Motivet: 34x25
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 20 maj 2019
kl 19:39:04
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
350 kr